logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Hostage to the Devil online
Film dokumentalny przedstawiający mroczną historię byłego księdza Malachiego Martina. Odprawiał on egzorcyzmy oraz zajmował się badaniem zjawisk paranormalnych. Były ksiądz dzieli się z widzami swoimi przeżyciami oraz przemyśleniami. Zazwyczaj taką tematykę widzieliśmy w filmach pełnometrażowych, tym razem mamy do czynienia z produkcją dokumentalną.
Moja piekarnia na Brooklynie online
Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu - to znane wszystkim przyszłowie. W tej komedii dwójka kuzynek, dziedziczy po swojej zmarlej ciotce pierkanio-cukiernie. Jak się okazuje współpraca między nimi nie jest taka idealna, gdyż każda z kobiet ma inną wizję tego interesu.. Film online z lektorem.
Zieleń szmaragdu online
"Trylogia czasu" to bestseller pisarki o imieniu Kerstin Geller pochodzącej z Niemiec. Powieść ,,Zieleń Szmaragdu" to ostatnia część tej trylogii..
Bez paniki, z odrobiną histerii / No Panic, With a Hint of Hysteria online
Bardzo dokładny księgowy chce znaleźć jakieś dodatkowe źródło dochodu. Wpada na pomysł aby zostać brawurowym płatnym mordercą. Nie zdaje sobie on jednak sprawy z odpowiedzialności, jaka wiążę się z wykonywaniem tego zawodu.. Po pierwszej akcji, jego świat spada na niego swym ciężarem jak domek z kart... Film online z lektorem.
Alone in Berlin online
Stolica III Rzeszy rok 1940... Młody chłopak ginie na froncie, a jego rodzice mają dość propagandy rządu. Nie wierzą już w żadne bajki swojego rządu, który bezpośrednio obwiniają za całą sytuację... Film online z napisami.
Liga Bogów / League of Gods online
Ekranizacja starej baśni chińskiej, która mówi o czasach kiedy pewien nowy król pod wpływem swojej złej kochanki, zaczął pastwić się nad swoim ludem. W obronie biednych ludzi stanęła trójka bożków..
Bez zarzutu / Irréprochable online
Constance jest już w średnim wieku i nagle traci pracę w agencji nieruchomości. Przez dłuższy okres czasu ne może sobie znaleźć nic innego. Okazuje się, że na prowincji może jednak los się do niej usmiechnie...
Ouija Narodziny zła online
Druga część bardzo znanaego horroru, w którym grający w tajemniczą gre Ouija będą musieli stawić czoła złu, które wyzwolili w trakcie seansu spirytystycznego...
Zwierzęta nocy / Nocturnal Animals online
Ex- mąż wysyła swojej byłem żonie powieść jego autorstwa. Nie wydał jeszcze tej książki, także ona jest pierwszą osobą, która czyta rękopis.. Tekst jest bardzo brutalny i realny...
Clinical online
Na oddział ratunkowy trafia pacjent w stanie krytycznym. Jego twarz jest zmasakrowana. Ten tragiczny obraz wywołuje wspomnienia w lekarce prowadzącej dyżur na tej zmianie...
Płoną płoną płoną / Burn Burn Burn online
Spełnić ostatnią wolę swojego najbliższego przyjaciela trzebą wykonać. Osttanim marzeniem Dana, który został niedawno skremowany było wyruszyć poraz ostatni w podróż z grupką swoich przyjaciół... Jego znajomi wynajmuj azdezelowanego kombi Volvo i wyruszają w podróż... Muszą odnaleźć godne miejsce, gdzie zostawią prochy swojego przyjaciela..
Patriots Day online
Dramat ptrzedstawia dramatyczne chwie, kiedy to na maratonie w Bostonie w roku 2013 doszło do słynnego zamachu terrorystycznego, gdzie zginęło kilkoro ludzi, a dziesiątki zostaly ranne..
Sadako v Kayako online
Nie byłoby J-horroru bez "Kręgu" i "Klątwy Ju-on". Każdy z tych tytułów doczekał się wielu kontynuacji i przeróbek - najwyższy czas, by mroczne bohaterki obu filmów starły się ze sobą nawzajem. To więcej niż spotkanie dwóch żądnych ofiar demonów: to mrożąca krew w żyłach rozgrywka między prawdziwymi legendami japońskiego kina. Historia zaczyna się niewinnie - dwie nastolatki, Natsumi i Yuri, kupują stary odtwarzacz VHS, żeby przegrać stare nagranie rodziców na cyfrowy nośnik. Jak się okazuje, w środku jest już kaseta - z doskonale znaną...
Bem Cosados online
Heitor to weselny kamerzysta, który żyje od wesela do wesela. Na jednej z takich imprez poznaje on piękna, jednakże bardzo zbuntowaną Penelope. Ma ona bzika na punkcie swojeg ex-kochanka, który niebawem ma się ożenić ze swoją nową kobietą. Penelope za wszelką cenę nie chce dopuścić do tego małżeństwa.
Światło między oceanami online
Tom Sherbourne pracuje jako latarnik na bezludnej wyspie w okolicach Australii. Pełni on tam dyżur wraz ze swoją żoną, z która starają się o dziecko. Jego żona kilkukrotnie już poroniłą i wiele miesięcy ich prób nie mogłó znaleźć odzwierciedlenia w ciąży. Pewnego dnia do ich wyspy przybija łódź, na której pokładzie znajdują martwego mężczyznę i żywe niemowle. Oboje wbrew wielu obawom postanawiają przyjąć dziecko i zająć się nim jako swoim. Mija pewien czas bezstroskiego wychowania, gdy okazuje się, że pewna kobieta, potencjalna matka, szuka swojego męża...
Underworld Wojny krwi online
Selene walczy, by zakończyć wojnę między klanem Lykanów a frakcją wampirów, która ją zdradziła.
Death Race 2050 online
Daleka przyszłość, dokładnie to rok 2050. Ludzkość wprost uwielbia różnego rodzaje reality show, które cieszą się ogromną popularnością. Jednym z bardziej uwielbianych przez widzów programów jest jeden, o nazwie Wyścig Szczurów (Death Race 2050), w którym to uczestnicy mogą stracić życie przez swój błąd lub zachowanie przeciwnika.
Operacja Avalanche / Operation Avalanche online
Kilkoro napalonych na dowody naukowe lądowania na księżycu naukowców postanawia cofnąć się w czasie, aby przeprowadzić eksperyment lądowania na księżycu tylko że w laboratoryjnych warunkach... Film online z napisami.
Train to Busan / Zombie express / Boo-san-haeng online
Jeśli podobał wam się World War Z z Bradem Pittem, a przede wszystkim idea szybkonogich zombiaków, to z pewnością i Train to Busan ma szansę przypaść wam do gustu. W Korei Południowej wybucha epidemia wirusa-zombie. Pasażerowie pociągu jadącego z Seulu do Busan będą próbowali przetrwać niebezpieczeństwo.
Pitchfork online
Mysliwy który ostanio dowiedział się wstrzasajacej informacji na temat swojej rodziny namawia swoich przyjaciół by wybrali się z nim do Nowego Jorku na farmę gdzie dorastał, ma tam spotkac po raz pierwszy swoich rodziców. Kiedy cieszą sie pobytem nad jeziorem Michigan wychodzi na jaw inny szokujący sekret.
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: