logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Barry Seal: Król przemytu / American Made online
*ENG*
Historia Barry'ego Seala, człowieka, który jednocześnie pracował dla CIA oraz kartelu.
The Truth Beneath / Bi-mil-eun Eobs-da online
Pierwszego dnia kampanii wyborczej do Zgromadzenia Narodowego znika córka jednego z kandydatów. Początkowo, aby nie nagłaśniać sprawy, wszyscy ze sztabu partii starają się zbagatelizować ten fakt i jedynie matka zaginionej rozpoczyna ...
Walki potworów / Monster Brawl online
Film opowiada o ośmiu klasycznych potworach. Postanowili oni urządzić walki wrestlingu na śmierć i życie. Miejscem, na którym będą się oni pojedynkować ma być stare i przeklęte cmentarzysko.
Hidden online
Rodzina ukrywa się w schronie, aby uniknąć niebezpiecznej epidemii
Poszukiwana / Buying the Cow online
David Collins jest nieśmiałym mieszkańcem Los Angeles. Kiedy jego dziewczyna Sarah daje mu ultimatum, że albo biorą ślub, albo się rozstają David nie może się zdecydować. Ma dwa miesiące na podjęcie decyzji i chciałby ten czas spędzić z Sarah lecz ona wyjeżdża do pracy w Nowym Jork..
Wojna o planetę małp / War for the planet of the apes online
Ludzie i małpy przygotowują się do bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków.
Błogosławione korzyści / Blessed Benefit / Inshalla Istafadet online
Ahmad, pracownik budowlany zostaje aresztowany za wykorzystanie zaliczki klienta do pomocy kuzynowi. Chodziło o kupno dziesięciu nowych laptopów i zarobienie przy tym. Ze względu na procedury celne, laptopy utknęły na granicy. Ahmad nie mógł ani dostarczyć laptopów, ani oddać pieniędzy. ..
Praktykant / Apprentice online
Aiman znajduje zatrudnienie w malezyjskim więzieniu o zaostrzonym rygorze, gdzie jego gorliwość znajduje uznanie u odchodzącego na emeryturę kata.
Złodzieje Z Klasą / Cool Money online
Oparty na faktach film opowiada historię trójki złodziei, którzy zadrwili sobie najlepszych hotelowych systemów zabezpieczeń na świecie dokonując rabunku życia. Gdy Bobby Comfor kryminalista z przekonania porzuca swą ulubioną profesję i wybiera, spokojne i ustabilizowane życie rodzinne,..
Powrót Don Camilla / The Return of Don Camillo online
Po ostatniej 'walce' jaką Don Camillo musiał stoczyć z miejscowymi komuniastami z Pepponem na czele, biskup postanawia wysłać go do innej wsi. Peppone mysli, że zwyciężył i nikt mu już nie będzie przeszkadzał w sprawowaniu rządów w miasteczku. Ale czy na pewno...? Czy Don Camillo pozos..
Rodzice / Parents / Forældre online
Kjeld (Soren Malling) i Vibeke (Bodil Jorgensen) są parą w średnim wieku, która przechodzi trudne chwile po wyprowadzce syna (Anton Honik). Obydwoje czują się niepotrzebni i nie wiedzą, co zrobić ze swoim czasem. Zdesperowani postanawiają przenieść się do swojego studenckiego mieszkania,..
OtherLife online
Młoda wynalazczyni potrafi ingerować w ludzki mózg, zmieniając poczucie czasu i przestrzeni, oraz kreując wirtualną rzeczywistość. Niesie to ze sobą jednak skutki uboczne.
Forsa / Money online
Dwóch biznesmenów z łupem w wysokości 5 milionów dolarów za wykradzione firmowe tajemnice zostaje zakładnikami złodzieja. Rozpoczyna się niebezpieczna gra.
Królowa Hiszpanii / The Queen of Spain online
Hollywoodzka gwiazda przyjeżdża do Hiszpanii, by zagrać w filmie. Gdy reżyser zostaje niespodziewanie aresztowany, ekipa filmowców rusza mu na ratunek i obmyśla genialny i szalony plan ucieczki.
Battle Royale II: Requiem / Batoru rowaiaru II: Chinkonka online
Akcja filmu toczy się trzy lata po wydarzeniach z pierwszej
części. Shuya Nanahara razem z innymi zwycięzcami Battle Royale, dokonuje ataków terrorystycznych na obecny rząd. Rok po zamachu, w którym zginęło 8000 osób, rząd tworzy specjalną grupę antyterrorystyczna, złożoną z 42..
Dr Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę / Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb online
Szalony generał samowolnie wydaje rozkaz ataku nuklearnego na ZSRR. Radziecki odwet zdaje się być nieunikniony.
SuperBob online
Londyn. Robert Kenner (Brett Goldstein) jeszcze przed sześcioma laty pracował jako zwykły listonosz. Wraz z nieoczekiwanym uderzeniem meteorytu zyskał nadzwyczajne moce, stając się SuperBobem. Od tej pory pomaga władzom, niesie pomoc poszkodowanym w wypadkach i dba o porządek na świecie. Wc..
Carrie Pilby online
Inteligentna, dziewiętnastoletnia samotniczka o niezłomnej moralności dostaje od swojego terapeuty listę celów do zrealizowania przed Nowym Rokiem.
Studenci / Higher Learning online
Wizja społeczeństwa podzielonego na wiele rywalizujących ze sobą grup. Rozpoczyna się nowy rok akademicki na Uniwersytecie Columbia. Dla studentów to moment podniosły. Szybko przekonują się oni, że ideały wpajane im na wykładach nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Śmiercionośna ślicznotka /  Fatal Beauty online
Detektyw Rita Rizzoli (Whoopi Goldberg) zajmuje się tropieniem handlarzy narkotyków w Los Angeles. Pewnego dnia trafia na ślad nowego narkotyku o nazwie "śmiercionośna ślicznotka", który wywołuje natychmiastową śmierć po spożyciu większej dawki. Rita postanawia rozprawić się..
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: