logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
The Great And The Small online
26-letnie Scott mieszka na ulicy i próbuje wrócić na łono społeczeñstwa mając wyrok w zawieszeniu za drobne przestępstwa oraz odzyskać serce swojej byłej dziewczyny.
Frank & Lola online
Fabuła filmu koncentruje się na miłości, obsesji, zdradzie i zemście. Frank jest właścicielem restauracji w Las Vegas. Pewnego wieczoru zakochuje się w Loli, dziewczyna dopiero co zawitała w mieście. Mężczyzna przekona się że Lola jest nie tylko piękna, lecz i bardzo tajemnicza. Psychoseksualna historia utrzymana w estetyce filmu noir. Akcja dzieje się w Las Vegas i Paryżu.
Frank & Lola online
Frank jest szefem restauracji w Las Vegas. W halloweenowy wieczór zakochuje się w Loli, dziewczynie dopiero co przybyłej do miasta. Ale Lola jest nie tylko piękna, lecz i tajemnicza.
Asy bez kasy / Masterminds online
Jeśli myślisz, że tylko zawodowiec może zwinąć 17 mln dolarów z pilnie strzeżonego banku, to jesteś w błędzie. Poznaj ekipę nieudaczników, którzy stoją za jednym z najsłynniejszych włamów w historii USA. Steve, mimo swojego społecznego niedopasowania, stara się rzetelnie wykonywać pracę konwojenta. Dzień w dzień transportuje cudze miliony, marząc o własnej fortunie i o zdobyciu serca koleżanki z pracy. Fantazje stają się realne, gdy Steve i jego wspólnicy postanawiają wyprowadzić grubą kasę z bankowego skarbca. Ich potencjał kryminalny jest bardzo niski, ale...
King Cobra online
Film rozpoczyna się od spotkania Lockharta (Garrett Clayton) z patronem i producentem, działającym pod wdzięcznym pseudonimem „King Cobra” (wyrazisty Christian Slater). Mężczyźni nagrywają razem kilka filmów wideo, dla strony pornograficznej Cobra Video. Kiedy jednak Corrigan, który stanie się sławny z dnia na dzień, zechce działać na własnych warunkach, sprawy się skomplikują.
Rocky Handsome online
Kabir przeżył w życiu wielką tragedię, od tego czasu jego życie diametralnie się zmienia. Jego jedyną przyjaciółką staje się mała sąsiadka Naomi. Dziewczynka często do niego przychodzi, kiedy jej mama - Anna nie jest w stanie się nią zająć ponieważ tańczy w nocnym klubie, a ponad to jest narkomanką. Pewnego dnia obydwie sąsiadki zostają porwane. Kabir musi zrobić wszystko aby uratować dziewczyny, zwłaszcza młodą Naomi.
Mężczyzna imieniem Ove / En man som heter Ove online
Ove miał żonę która nagle zmarła. Nie może pogodzić się z tym i jego życie zmieniają zwariowani sąsiedzi.
Najdłuższy Marsz Billyego Lynna online
Bohaterem filmu jest młody żołnierz który jest na misji w Iraku. Podczas powrotu do domu został skierowany przez rząd na promowanie misji zbrojnych i opowiadaniu jakie są tego plusy. W trakcie wychodzą jednak na światło dzienne wszystkie ciemne strony wojny.
Miasto Grzechu / City of Sin online
Mężczyzna jedzie do hotelu aby rozprawić się z ludźmi którzy prowadzą na niego nagonkę i chcą go zamordować.
Manchester by the Sea online
zginął brat i wujek sprawia opiekę nad jego synem.
Handlowiec / Vendeur online
Marketingowiec i sprzedawca w trakcie swojej kariery zdobył szacunek u wielu ludzi którym pomógł rozkręcając ich korporacje. Sam bohater poza pracą nie robi nic. Pewnego dnia jego syn prosi jego o pomoc w odnalezieniu pracy a jego marzeniem jest otworzenie ekskluzywnej restauracji. Ojciec natomiast proponuję mu żeby został sprzedawcą.
Wilk w owczej skórze online
Syn właściciela stada nie jest zainteresowany aby przejąć władzę po swoim ojcu. Jest leniwy lubi imprezy i zabawy z kumplami. Pewnego dnia po magicznej nocy zostaje przemieniony w owcę i jego życie zmienia się o 180 stopni.
PolandJa cały film online online
Najbardziej ciekawe chwile są wtedy kiedy się ich kompletnie nie spodziewamy. Film opowiada o tym jak ludzie nie są przygotowani do życia w rzeczywistości. Wszystko dzieję się w jedną dobę, natomiast dzieję się bardzo wiele i w pełnej humoru atmosferze przy najlepszej obsadzie bohaterowie przeżywają mocne chwilę oraz wzruszające. Krzyżują się losy ludzkie. W roli głównej zagrają: Jakub Gierszał, Izabela Kuna, Grzegorz Małecki.
Sekret Herberta Klose raz jeszcze online
We Wrocławiu dochodzi do wyjaśniania historii zaginionego złota. Na światło dzienne wyjawi się gdzie znajdują się drogocenne kosztowności. Dowiecie się również w dokumencie czy czy Herbert Klose brał udział w tym procederze.
Rewolucja gender online
Podejście do płci zmienia się diametralnie. zacierają się dawniej wyznaczone granice. Katie Couric próbuje wyjaśnić co tak naprawdę utożsamia nas ze swoją płcią. Jak ma się do tego genetyka i co myślą o tym uczeni. Umawia się na spotkanie z osobami transseksualnymi.
Madaari online
pod zawalonym mostem zaginęła rodzina która zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Ojciec rodziny próbuje wyjaśnić sytuacje i pociągnąć do odpowiedzialności winowajców całej tragedii.
Mordercza skuteczność - Kill Ratio online
Misja w Europie Wschodniej agenta amerykańskiego który wciela się w pracownika z telekomunikacji. Agent CIA próbuje zapobiec politycznej prowokacji i jego celem jest porządek oraz stabilizacja.
Oczy matki / The Eyes of My Mother online
Na wsi zamieszkuje mama z córką która wpaja jej wiedzę na temat anatomii człowieka. Wszystko się zmienia i ich życie ulega zmianie po wizycie mężczyzny który wprowadza chaos w i ich życie i spojrzenie na świat dziewczynki diametralnie się zmienia.
Killing Salazar online
Wyspecjalizowana grupa ma za zadanie chronić bossa mafii. Okazuje się, że zostali wprowadzeni w błąd przez poprzedników i grozi im oraz szefowi niebezpieczeństwo.
Paterson online
Amerykański reżyser zrobił film który odbiega od norm obecnej kultury filmowej narzucanej przez krytyków. Główny bohater jest zwykłym kierowcą autobusu i prowadzi spokojne życie z ukochaną żoną oraz znajomymi przy wieczornym piwku.
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: