logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Efekt wody / L'effet aquatique online
Samir, czterdziestokilkuletni operator dźwigu, mieszka w Montreuil na przedmieściach Paryża. Pewnego dnia zakochuje się w instruktorce pływania. Zapisuje się do niej na lekcje.
Bokeh online
W trakcie romantycznego wypadu na Islandię, młoda amerykańska para odkrywa, że wszyscy ludzie na świecie zniknęli
Ravenswood online
*ENG*
Grupa turystów podczas wizyty w Australii postanawia odwiedzić opuszczony szpital psychiatryczny. Z biegiem czasu okazuje się, że budynek jest nawiedzony.
Dzień przyjaciółki / Girlfriend's Day online
Pewien pechowy twórca wierszyków z życzeniami zostaje wrobiony w morderstwo podczas pracy nad swoim najnowszym projektem.
Jak dogryźć mafii / Once Upon a Time in Venice online
Aby odzyskać swojego pupila, prywatny detektyw idzie na układ z mafią, przez co wpada w niemałe kłopoty.
You Get Me online
Po nocy spędzonej z nowo poznanym chłopakiem, Tylerem, Holly ogarnia niezdrowa obsesja na jego punkcie. Przenosi się do jego liceum i próbuje kontynuować ich „związek”
Logan: Wolverine / Logan online
Tracący moc Logan staje się mentorem małej dziewczynki, która posiada podobne zdolności.
Chłopak mojej dziewczyny / My Girlfriend's Boyfriend online
Fabuła 'My Girlfriend's Boyfriend ' to historia pięknej młodej kobiety (Milano), która spotyka się z dwójką interesujących facetów. Jeden z nich to ambitny i inteligentny pisarz (Gorham) natomiast drugi to przebojowy kierownik firmy z branży reklamowej (Landes). W końcu jednak będzie mus..
Toni Erdmann online
Lekkoduch Winfried postanawia złożyć swojej zapracowanej córce wizytę w Bukareszcie. Spotkaniu towarzyszy jego ekscentryczne alter ego "Toni Erdmann", przedstawiający się jako coach szefa dziewczyny.
Przemoc na autostradzie / Driving Force online
W postpokaliptycznej przyszłości banda rabusiów nazywana czarnymi rycerzami rządzi lokalną drogą. Niespodziewanie pojawia się nieustraszony wojownik, który stawia czoła grupie złoczyńców.
Proszę nam wybaczyć / Pardon Us online
Flip (Stan Laurel) i Flap (Oliver Hardy) trafiają za kratki za nielegalną produkcję piwa, gdyż okres prohibicji jeszcze się nie skończył. Pewnego dnia, zupełnie przypadkowo, przeszkodzą w ucieczce z więzienia groźnemu bandycie zwanego Tygrysem (Walter Long). W nagrodę za ten czyn zostaj
Arlekin - Moce ciemności / Harlequin online
Nowa wersja historii Rasputina i jego relacji z rodziną królewską.
Tajemniczy iluzjonista, Gregory Wolfe, zjawia się na przyjęciu urodzinowym Alexa, syna australijskiego senatora. Alex cierpi na białaczkę, lecz pod wpływem przybysza, choroba chłopca zdaje się ustępować, dzięki cz..
Pieniądz / L argent online
Dwóch nastolatków wchodzi do renomowanych sklepów i kupuje drogie upominki, płacąc fałszywymi pieniędzmi. Wprowadzają w obieg tytułowy banknot, który wywołuje lawiną nieszczęśliwych wypadków. Centralną postacią filmu jest Yvon - rozwoziciel mazutu, który stanie się ofiarą banknot..
Nowicjusz / The Freshman online
Student szkoły filmowej musi dostarczyć swojemu zleceniodawcy niezwykłą przesyłkę.
Szynka, szynka / Jamón, jamón online
Życiem młodego chłopaka żądzą dwie obsesje – seks i jedzenie.
Gniazdo Ryjówek / Musaranas online
Chora na agorafobię kobieta udziela pomocy rannemu mężczyźnie, który pojawia się u progu jej drzwi.
Redeemer online
Były członek kartelu narkotykowego próbuje zadośćuczynić swoje winy, aby odnaleźć odkupienie.
Martwe serce / Corazón Muerto online
Film składa się z dwóch pozornie niepowiązanych ze sobą historii. Pierwsza z nich przedstawia losy pewnej pary: zazdrosnej kobiety, która planuje odebrać sobie życie i jej bezradnego wobec trudnej sytuacji partnera. W drugiej historii dwaj mężczyźni porywają córkę wpływowej bizneswoma..
Sushi z East Side / East Side Sushi online
Samotna latynoska matka, z trudem wiążąca koniec z końcem, trafia do kuchni w japońskiej restauracji, gdzie ujawnia swój niezwykły talent do sushi...
3000 Layla online
Młoda palestyńska nauczycielka Layal (Maisa Abd Elhadi) pewnego dnia zostaje oskarżona o przestępstwo, którego nie popełniła. Zostaje skazana na osiem lat pozbawienia wolności i trafia do izraelskiego więzienia pod specjalnym nadzorem. Jako Palestynka nie ma tam łatwego życia. W pewnym mo..
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: