logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Tajemnice himalajskich grobowców online
Dokument przedstawiający naukową wyprawę w Himalaje. Naukowcy badają ten teren, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, jak kiedyś ludzie radzili sobie w tak niesprzyjających warunkach środowiskowych.
Atlantyda naukowe śledztwo online
Czym była Atlantyda? I czy istniała naprawdę? Czy to prawda, że ta kraina zniknęła z powierzchni ziemi wciągu jednego dnia wskutek trzęsienia ziemi? Na te pytania oraz inne odpowiadają wy itni naukowcy, którym towarzyszy James Cameron.
Dedemin Fisi online
Tuż przed dokonaniem eutanazji pewnego mężczyzny, jego rodzina spotyka się w szpitalu. Niestety nie w celu pożegnania się z krewnym lecz aby podzielic między spobą spadek.
Nie Ufaj Nikomu / Corrupt online
Głowna bohaterka Kate MacIntyre zostaje zaangażowana w śledztwo prokuratorskie. Prokurator chce oskarzyć pewnego wpływowego i znanego w okolicy człowieka. W trakcie śledztwa kobieta zaczyna zdawać sobie sprawę, że grozi jej ogromne niebezpieczeńśtwo i nikomu nie może ufać.
Na Fali 2 online
Cody to chłopak, dla którego całe życie to surfing. Marzy on, aby stać się członkiem słynnej w jego okolicy grupy surferów i z nimi pokonywać największe fale. Czy uda mu się wejść w ich kręgi i czy zmierzy się on z najbardziej niebezpiecznymi falami? Zobaczcie.
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie / Rogue One: A Star Wars Story online
W czasach wielkiego konfliktu kilku niezwykłych bohaterów tworzy grupę, która stawia sobie za główny cel kradzież tajnych planów Gwiazdy Śmierci, fundamentalnej broni która może zniszczyć potężne Imperium. To wydarzenie przybliża do siebie zwyczajnych ludzi, którzy postanowili dokonać niesamowitych rzeczy, przez co stają się częścią czegoś większego niż oni sami... Film online z dubbingiem!
Logan Wolverine online
Logan Wolverine to ostatni film z serii o nietypowym bohaterze... W tej części nasz wspaniały Wolverine pokaże swoją ludzką twarz, gdyż nieuchronnie będzie tracił swoje nadprzyrodzone siły. Poznaje on jednak małą dziewczynkę, którą decyduje się opiekować. Film online z napisami.
Przyciaganie online
W jednym z miast rosyjskich niespodziewanie ląduje statek obcych. W trakcie tej katastrofy ginie wielu mieszkańców. Ci, którym udało się przeżyć to zjawisko, zaczynają egzystencjonalnie rozmyślać nad sensem swojego życia... Film online z napisami.
Deidra i Laney okradaja pociagi online
Kiedy ich matka ląduje w więzieniu i wciąż przybywa niezapłaconych rachunków, dwie ambitne nastolatki, Deidra i Laney, planują okraść kilka pociągów, aby wyjść na prostą.
Pandora online
W Korei dochodzi do silnego trzęsienia ziemii. W wyników silnych ruchów sejsmologicznych, dochodzi do uszkodzenia elektrowni jądrowej. Katastrofa wisi na włosku... Pewien mężczyzna postanawia, że spróbuje wejść na jej teren, by możliwie zminimalizować straty w ludziach..
Kryminalne wypieki Mordercza receptura online
Hannah Swensen (Alison Sweeney) prowadzi popularną kawiarnię The Cookie Jar w małym miasteczku Eden Lake. Poza tym, że doskonale piecze, kobieta ma też zdolności do rozwiązywania kryminalnych zagadek. Jej szwagier, deputowany Bill Todd (Toby Levins), startuje w wyborach na szeryfa. Jego przeciwnikiem jest obecny stróż prawa, Jim Grant (Ty Olsson). Pewnego razu Hannah znajduje zwłoki Granta. Głównym podejrzanym o morderstwo staje się jej szwagier.
W pionie online
Stare legendy o bestii z Gévaudan prowokują młodego filmowca do podróży w kierunku pasterskiego departamentu Lozère na południu Francji.
Wilk w owczej skórze / Sheep & Wolves online
Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą magii, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się w owczej skórze...
Ofiara / Goat online
Dziewiętnastoletni Brad Land (Ben Schnetzer) rozpoczyna naukę w college’u. Niedługo wcześniej chłopak został ciężko pobity i zmaga się z zespołem stresu pourazowego. Wierzy, że w nowym miejscu uda mu się otrząsnąć z traumatycznych wspomnień, tym bardziej że na tej samej uczelni studiuje jego starszy brat Brett (Nick Jonas). Brad liczy na jego opiekę i wsparcie. W tym celu zapisuje się do tego samego bractwa. Niestety, jego życie szybko zamienia się w piekło. Oparty na prawdziwej historii, wstrząsający dramat, który nikogo nie pozostawi obojętnym.
Nadejdzie dzień online
Dramat opowiadający o codziennym życiu w sierocińcu, w którym tak mało jest miłości, a tak dużo brutalnej i oschłej rzeczywistości i walki o przetrwanie..
Ataud Blanco / White Coffin online
Ten argentyński horror opowiada przerażającą gonitwę matki za porywaczem swojej córki. Matka wkracza w bardzo niebezpieczne rewiry, które są coraz bardziej niebezpieczne z każdą minutą... Film online z napisami.
Geniusze zbrodni / Dog Eat Dog online
Troy, Mad Dog i Diesel wyszli całkiem niedawno z pierdla... Mają już na swoim koncie tyle odsiadek, że każda kolejna zaprowadzi ich na wieloletnie kraty... Trudno im się odnaleźć w nowej rzeczywistości, więc jak pojawia się szansa zrobienia tego ostatniego skoku, wszyscy decydują się, aby go wykonać i pójść na zasłużoną emeryturę... Film online z lektorem.
Fallen Stars online
Nieoczekiwana przyjaźń melancholijnego barmana, który wciąż nie wie do czego zmierza w życiu, oraz bystrej, lecz nieporadnej towarzysko dwudziestolatki, wywraca ich życie do góry nogami.
Dlaczego On? online
Ojciec wraz z rodziną odwiedzają córeczkę w jej nowym domu na Święta Bożego Narodzenia... Ona mieszka tam ze swoim nowym chłopakiem, z którym ojciec zaczyna konkurować praktycznie na każdym polu.
Cała prawda o zdrowym odżywianiu online
Trwa moda na kupowanie zdrowego jedzenia. Każdego roku wydajemy miliony na zdrowe odżywianie, a podczas zakupów staramy się dokonywać zdrowych wyborów. Obietnica poprawy kondycji to niezawodna taktyka marketingowa. Twórcy dokumentu, wykorzystując najnowszą wiedzę naukową, obalają błędne rozumowanie, na którym opieramy nasze spożywcze wybory. Okazuje się, że łykanie tabletek z witaminami nie przynosi żadnych efektów, a kupowanie produktów do detoksu organizmu to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Zachodzące w naszych ciałach procesy czynią je bowiem bezużytecznymi....
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: