logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Zemsta Laleczki Chucky / Cult of Chucky online
*ENG*
Nicka została oskarżona o zabójstwo swojej rodziny i za karę osadzona w zakładzie psychiatrycznym. Oczywiście nikt nie wierzy Nice w zapewnienia, że jest niewinna. Wszystko się jednak zmienia, kiedy lalka przekracza próg szpitala, w którym pozbywa się wszystkich ludzi na swoje..
El bar online
Kilkoro przechodniów siedzi w miejscowej knajpie i popija kawę oraz przegryza coś w ramach szybkiego śniadania. W pewnym momencie, ku przerażeniu wszystkich klientów, jeden z nich zostaje zastrzelony w momencie, gdy wychodzi z baru. Kiedy na ratunek rusza mu inny, również ginie od pocisku z ..
Leatherface online
*ENG*
Nastoletni Leatherface ucieka ze szpitala psychiatrycznego, porywając młodą pielęgniarkę.
Chora z miłości / The Big Sick online
Para zmaga się z dzielącymi ją różnicami kulturowymi, w miarę umacniania się związku.
Guardians: Misja superbohaterów / Zashchitniki online
W trakcie zimnej wojny tajna organizacja tworzy grupę superbohaterów. Należą do niej ochotnicy z różnych republik sowieckich. Przez lata bohaterowie ukrywali swoją tożsamość, ale pojawia się zagrożenie dla ZSRR, więc muszą powrócić i wkroczyć do akcji
Strażnicy / The Guardians online
W trakcie zimnej wojny tajna organizacja tworzy grupę superbohaterów. Należą do niej ochotnicy z różnych republik sowieckich. Przez lata bohaterowie ukrywali swoją tożsamość, ale pojawia się zagrożenie dla ZSRR, więc muszą powrócić i wkroczyć do akcji.
Marjorie Prime online
W niedalekiej przyszłości rozwój technologii pozwoli na holograficzną i interaktywną projekcję zmarłych i umożliwi człowiekowi stanięcie twarzą w twarz z młodszą wersją zmarłych bliskich.
Małżeńskie porachunki / Dræberne fra Nibe online
Dwóch mężczyzn tkwiących w nieszczęśliwych małżeństwach upija się i zatrudnia płatnego mordercę, aby ten wziął na celownik ich żony.
Wilde Wedding online
*ENG*
Emerytowana gwiazda filmowa bierze ślubu z czwartym mężem. Na uroczystości pojawia się rodzina oraz były mąż...
Nieprzygotowani: The Movie online
Grupa licealistów z Warszawy udaje się na zwariowane wakacje nad morzem. Czekają ich szalone przygody i miłosne rozterki.
A Ghost Story online
C (Casey Affleck) i M (Rooney Mara) są młodym małżeństwem stojącym na rozdrożu: M marzy o zmianie i przeprowadzce, C pragnie pozostać w ich małym domu. Jego życzenie się spełnia, ale w nieco inny sposób, niż mógłby się tego spodziewać.
The Book of Henry online
*ENG*
Susan (Naomi Watts), samotna matka, wychowuje dwóch synów: Henry'ego (Jaeden Lieberher) oraz młodszego Petera (Jacob Tremblay). Starszy z chłopaków zakochuje się w swojej sąsiadce Christinie (Maddie Ziegler), córce komisarza policji. Nadzwyczaj rozwinięty chłopiec o bogatej wyo..
Confidential Assignment / Gong-jo online
Detektyw z Korei Północnej, podejmuje się współpracy z detektywem Kangem Jin-tae, w celu sprowadzenia lidera nielegalnej organizacji, ukrywającego się na południu kraju.
Clowntergeist online
*ENG*
Główną bohaterką filmu jest studentka Emma, która panicznie boi się klaunów. Będzie musiała stawić czoło swojej fobii, gdyż w jej mieście dochodzi do morderstw, za którymi stoi ktoś przebrany w cyrkowy strój. Każda przyszła ofiara otrzymuje wpierw balon, na którym znaj..
Phoenix Forgotten online
*ENG*
Phoenix Forgotten to horror science-fiction zrealizowany w konwencji found footage, oparty o prawdziwe wydarzenia z 1997 roku, kiedy to w Phoenix w stanie Arizona zaobserwowano UFO.
To / It online
*CAM* *ENG*
Dzieci z małego miasteczka terroryzuje tajemnicza istota przybierająca postać klauna.
Blokbaster / Блокбастер online
Bohaterka robi napad na punkt lichwiarski i staje się obiektem pościgu: policji, bandytów i windykatora...
The Prison online
Kim Rae Won gra byłego detektywa, który trafia do więzienia po spowodowaniu wypadku samochodowego. W nocy więźniowie opuszczają swoje cele i wykonują zbrodnie na zlecenia.
Kings Bay online
Rok 1962, zimna wojna. Harrieth Hansen bada sprawę podejrzanego wybuchu na Spitbegenie, w którym życie staciło 21 osób.
Słoneczny patrol / Baywatch online
Dwóch ratowników wodnych rywalizuje między sobą o angaż na kalifornijskiej plaży.
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: