logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Handlowiec / Vendeur online
Marketingowiec i sprzedawca w trakcie swojej kariery zdobył szacunek u wielu ludzi którym pomógł rozkręcając ich korporacje. Sam bohater poza pracą nie robi nic. Pewnego dnia jego syn prosi jego o pomoc w odnalezieniu pracy a jego marzeniem jest otworzenie ekskluzywnej restauracji. Ojciec natomiast proponuję mu żeby został sprzedawcą.
Sekret Herberta Klose raz jeszcze online
We Wrocławiu dochodzi do wyjaśniania historii zaginionego złota. Na światło dzienne wyjawi się gdzie znajdują się drogocenne kosztowności. Dowiecie się również w dokumencie czy czy Herbert Klose brał udział w tym procederze.
Rewolucja gender online
Podejście do płci zmienia się diametralnie. zacierają się dawniej wyznaczone granice. Katie Couric próbuje wyjaśnić co tak naprawdę utożsamia nas ze swoją płcią. Jak ma się do tego genetyka i co myślą o tym uczeni. Umawia się na spotkanie z osobami transseksualnymi.
Ja, Daniel Blake online
Smotny facet postanawia pomóc w życiu swojej mamy oraz jej dwójki dzieci. Dużo fantastycznego humoru oraz ciekawych historii. Mężczyzna jest chory i stara się o rentę jednak przeszkadza mu w tym urzędowa biurokracja. Główny bohater pomimo przeciwieństw losu dobrze daje sobie radę.
Światła sceny: Życie na pointach online
Jonathan jest nauczycielem i ma za zadanie do amerykańskiej szkoły wprowadzić nowy styl nowoczesnego tańca. Są organizowane warsztaty i choreografowie mają za zadanie na jego polecenie znaleźć odpowiednie osoby.
Wyklęty online
Lata 40ste, film oparty na faktach. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.
Dzień przyjaciółki online
Bohater jest pisarzem i podczas wykonania nowej twórczości wrabiają go w morderstwo.
Niezwykły świat Belli Brown online
Bella Brown znalazła się w Londynie w parku. Mimo wszystkich porażek i przeżyć zostaje bardzo inteligentną kobietą która zatrudnia się w bibliotece, jednak jej prawdziwym marzeniem jest zostać pisarzem bajek. Na jej drodze marzeń staje jej szef i na wszystkie możliwe sposoby utrudnia jej realizacje planów życiowych. Główna bohaterka poznaje kogoś kto w późniejszym czasie jest bliski jej sercu.
Dzień sądu / Day of Reckoning online
15 lat temu stwory z pod ziemi wracają i zagrażają ludzkości. Reżyserem tego filmu jest Joel Novoa.
Alojzy / Aloys online
Alojzy to detektyw, który traci swojego ojca... Załamał się i zaczął pić... Po jednej z libacji budzi się z wielkim kacem w autobusie i widzi, że jego przyrządy detektywistyczne zostały zniszczone. Po jakimś czasie zgłasza się do niego kobieta, która posiada fakty, dzięki którym może go szantażować.. Film online z lektorem.
Trans-Pecos online
Granica między Meksykiem a USA to chyba najbardziej niebezpieczne miejsce na ziemi. Nie tylko chodzi o surowy, pustynny klimat tego rejonu, ale i szlak przemyhtowy jakie wiedzie między tymi dwoma wielki państwami... Agent Flores i jego drużyna mają tej nocy służbę, w noktowizorze widzą podejrzane auto... Film online z lektorem.
David Brent Życie w trasie online
„Biuro” to odległa przeszłość. Spragniony sławy kiepski sprzedawca David Brent rzuca pracę i rusza w trasę ze swoim zespołem rockowym.
David Brent: Życie w trasie / David Brent: Life on the Road online
Znudzony swoim życiem mężczyzna postanawia rzucić nudną pracę sprzedawcy i wraz z grupą ludzi ruszyć w trasę podbijając świat muzyką rockową.
Miliardowy okup / Take Down online
Bogaci rodzice umieszczają swoje dzieci w szkole z internatem dlatego, że nie mogą sobie z nimi poradzić. Szkoła mieści się w Szkocji i jest ostatnim wyjściem na to aby pomóc rozwydrzonym trudnym zaburzonym dzieciom. Do placówki włamują się źli porywacze. Od tamtej pory młodzież próbuje stanąć na wysokości zadania i obronić się przed złymi ludźmi którym chodzi o okup.
Zdradzona przyjaźń / Mother Betrayed online
Monica miałą swojego czasu wspaniałe życie, do czasu kiedy jej mąż nie zginął w wypadku samochodowym zostawiając ją samą w zaawansowanej ciąży. Po kilku latach, gdy samotność zaczęła być już bardziej odczuwalna, Monica postanowiła poznać kogoś, aby też jej córka miała ojca... Poznała Kevina... Zakochani wiedli wspaniałe życie do czasu, kiedy Monica zaczęła się coraz gorzej czuć psychicznie.. W pewnym momencie wylądowała nawet w szpiatlu psychiatrycznym. Okazało się, że sprawcą całego zamieszania jest Kevin, który sfingował jej chorobę.... Film online z...
Zderzenie / Clash online
Kair, lato 2013 roku. Minęły dwa lata od tzw. egipskiej rewolucji. Wywodzący się z islamistycznego ugrupowania Bractwo Muzułmańskie prezydent Muhhamad Mursi zostaje odsunięty od władzy. Na ulicach miasta wybuchają gwałtowne zamieszki. Kair pogrąża się w ogromnym chaosie. Do policyjnego transportera trafiają kolejni demonstranci i bojownicy. Trzydzieści osób reprezentujących różne frakcje polityczne i religijne nagle musi przebywać razem w zamkniętej, ciasnej przestrzeni. Czy będą w stanie zjednoczyć się dla wspólnego dobra? Zaangażowane społecznie i politycznie kino...
Pojedynek / The Duel online
W niewielkim miasteczku Helena mają miejsce liczne, niewyjaśnione zabójstwa. Próbę ich wyjaśnienia podejmie strażnik leśny z teksasu. Tak w dwóch zdaniach prezentuje się fabuła filmu The Duel. W tym rewelacyjnym westernie mamy okazję zobaczyć Liam Hemsworth znanego z przeboju kinowego Igrzyska Śmierci. Na ekranie będziemy podziwiać również świetną grę aktorską człowieka który nazywa się Woody Harrelson, w ostatnim czasie zasłynął i z pewnością dał się zapamiętać z roli w bardzo udanym serialu True Detective.
E-papierosy - rozwiązanie czy zagrożenie? online
Sprzedaż e-papierosów wzrasta. Są ogólnodostępne i chętnie kupowane. Michael Mosley bada wpływ e-papierosów na zdrowie. Spróbuje odpowiedzieć na pytania: czy e-papierosy są zdrowsze od tradycyjnych, jaki jest ich skład i czy bierne palenie jest szkodliwe. Spotka się z badającymi temat naukowcami i porozmawia z osobami, które liczą, że e-papierosy pomogą im rzucić palenie. Podejmie także wyzwanie, by osobiście sprawdzić działanie e-papierosów na samopoczucie.
Panie do towarzystwa online
W naszej kulturze nazywamy je "galeriankami", w anglojęzycznej - "sugar babies". Za towarzyszenie bogatym mężczyznom otrzymują od nich pieniądze, drogie ubrania, wspólne zagraniczne wakacje i kolacje w ekskluzywnych restauracjach Czy "sugar babies" uważają się za prostytutki? Dokument przybliża widzom Planete+ coraz popularniejszy problem sponsoringu w relacjach damsko-męskich. Dla wielu kobiet staje się on sposobem na życie i wbrew pozorom nie dla wszystkich jest to powód do wstydu.
Panowie do towarzystwa online
Mężczyźni oferujący za pieniądze towarzystwo oraz, jak twierdzą, miłość nie postrzegają siebie jako żigolaków. Mówią o sobie "escort men". Męska prostytucja jest tematem tabu, choć w Internecie łatwo znaleźć mnóstwo stron oferujących towarzystwo mężczyzn za pieniądze. Dokument przybliża widzom zjawisko męskiej prostytucji, nie pomijając przy tym niewygodnych i wstydliwych tematów.
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: