logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Kobieta Lew / The Lion Woman / Løvekvinnen online
Film opisuje wczesne lata życia Evy, dziewczynki urodzonej z lanuginosa congenita, chorobą, która sprawia, że włosy rosną na praktycznie wszystkich częściach ciała.
The King / Deoking online
Młody prokurator podejmuje życiową decyzję umorzenia sprawy gwałtu, dzięki czemu trafia na szczyty władzy opanowane przez korupcję i ...
The Osiris Child: Science Fiction Volume One online
W odległej przyszłości, w której ludzkość skolonizowała inne planety, były ratownik medyczny i najemnik łączą siły, aby uratować córkę tego drugiego i zapobiec międzygalaktycznemu kryzysowi.
Anna Karenina. Historia Wrońskiego / Anna Karenina. The Story of Vronsky online
W miłości nie ma jednej prawdy. Każdy biegnie własną drogą. Co powinno mieć pierwszeństwo - pasja i obowiązek? Jak wybrać? A kto osądza? Anna Karenina dokonała wyboru...
The Lovers online
Michael i Mary to małżeństwo po 60. Można powiedzieć, że są małżeństwem od zawsze. Właściwie to para uwięziona w małżenstwie od zawsze. Jak to w takich związkach każdy z głównych bohaterów ma kogoś na boku. I on i ona. Trwa gra na kłamstwa, ...
Gdzieś w Paliluli / Undeva la Palilula online
Serafim podejmuje pracę w szpitalu w Paliluli zastępując zmarłego pediatrę. Lekarz stopniowo adaptuje się w lokalnym środowisku wciągając się w pijaństwo i uczestnicząc w orgiach.
Agatha Raisin: The Quiche of Death online
Agatha Raisin spełniona kobieta, która przechodzi na emeryturę. Wyjeżdża na wieś, tam stara się zaznajomić z lokalną ludnością, jednak jej wysiłki okażą się...
Stara kochanka / Une Vieille Maitresse online
Ekranizacja XIX-wiecznej powieści Jules'a Barbey d'Aurevilly wyreżyserowana przez Catherine Breillat, nazywaną największą prowokatorką współczesnego kina.
Rok 1835, Paryż huczy od plotek na temat planowanego małżeństwa młodego, rozrywkowego dandysa bez grosza przy duszy, Ryno de ..
Mali mężczyźni / Little Men online
Relacja dwójki nowych przyjaciół zostaje wystawiona na próbę przez kłótnie ich rodziców.
Bunt Wyrzutków / The Outcasts / The Outskirts online
Jodi (Victoria Justice) i jej najlepsza przyjaciółka Mindy (Eden Sher) w szkole trzymają się na uboczu. Gdy dziewczyny padają ofiarą upokarzającego żartu "królowej" szkoły, postanawiają zjednoczyć wszystkich szkolnych outsiderów, aby zemścić się i obalić rządy popularnej ..
Dwoje na drodze / Two for the Road online
Joanna (Audrey Hepburn) i Mark (Albert Finney) udają się eleganckim mercedesem na wakacje do Francji. Tuż przed wjazdem na prom Mark nerwowo szuka paszportu. Joanna wspomina podobne zdarzenie sprzed lat. Napływają inne wspomnienia z dwunastu lat ich małżeństwa: poznanie na autostopie, pierws..
Koniec trasy / End of the line online
Młoda pielęgniarka Karen pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Po skończeniu zmiany dziewczyna wraca do domu pociągiem, nagle pociąg z niewiadomych przyczyn zatrzymuje się w tunelu. Chwile później ginie pierwsza osoba. Pasażerowie są smiertelnie przerażeni, jednak jeszcze nie wiedzą ze sta..
Przyszłość / The Future online
Sophie i Jason stanowią nieco dziwaczną parę. Żyją w jednopokojowym mieszkaniu, większość czasu spędzając online. Oboje około trzydziestki, żadne z nich nie lubi swojej pracy, a ich związek wydaje się tkwić w martwym zaułku. Para decyduje, że dla ożywienia pożycia potrzebny jest i..
Kochanek w szafie / 44 Inch Chest online
Londyn. Gangster Colin Diamond (Ray Winstone) cierpi katusze zazdrości z powodu niewierności żony Liz (Joanne Whalley). Na szczęście z pomocą przychodzą mu jego czterej kumple, Meredith (Ian McShane), Archie (Tom Wilkinson), Peanut (John Hurt) i Mal (Stephen Dillane). Razem postanawiają porw..
Twój Na Zawsze / Remember Me online
Tyler Roth (Robert Pattinson) jest zbuntowanym chłopakiem, który cały czas popada w kłopoty. Pewnej nocy wdaje się w bójkę i zostaje poturbowany przez silniejszego od siebie policjanta. Wkrótce po tych wydarzeniach Tyler poznaje córkę funkcjonariusza - Ally. Początkowo chłopak zamierza j..
Jasper Jones online
Życie młodego Charliego zmienia się, gdy Jasper pokazuje mu ciało zamordowanej Laury. Jasper bojąc się oskarżeń o morderstwo podyktowanych rasizmem prosi białego kolegę o pomoc w odnalezieniu sprawcy.
Gamera online
W wyniku wybuchu jądrowego budzi się potwór, który obiera sobie za cel zniszczenie Japonii.
Chocolate City: Vegas online
Chippendalesi z Chocolate City wyruszają do Las Vegas, aby stanąć do konkursu, w którym nagrodą główną jest 500 000 dolarów.
AWOL online
Joey szuka swojej drogi w małym miasteczku. Jej plany zaczynają się klarować, gdy odbywa wizytę w biurze rekrutacji do wojska. Wkrótce jednak poznaje i zakochuje się w Raynie.
The Gracefield Incident online
W Gracefield trzy pary spędzają długi weekend w luksusowym domku, gdy nagle pojawia się nieproszeni goście w postaci kosmitów. Sielanka zmienia się w koszmar.
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: