logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Mężczyzna imieniem Ove / En man som heter Ove online
Ove miał żonę która nagle zmarła. Nie może pogodzić się z tym i jego życie zmieniają zwariowani sąsiedzi.
Najdłuższy Marsz Billyego Lynna online
Bohaterem filmu jest młody żołnierz który jest na misji w Iraku. Podczas powrotu do domu został skierowany przez rząd na promowanie misji zbrojnych i opowiadaniu jakie są tego plusy. W trakcie wychodzą jednak na światło dzienne wszystkie ciemne strony wojny.
Miasto Grzechu / City of Sin online
Mężczyzna jedzie do hotelu aby rozprawić się z ludźmi którzy prowadzą na niego nagonkę i chcą go zamordować.
Manchester by the Sea online
zginął brat i wujek sprawia opiekę nad jego synem.
Wilk w owczej skórze online
Syn właściciela stada nie jest zainteresowany aby przejąć władzę po swoim ojcu. Jest leniwy lubi imprezy i zabawy z kumplami. Pewnego dnia po magicznej nocy zostaje przemieniony w owcę i jego życie zmienia się o 180 stopni.
Madaari online
pod zawalonym mostem zaginęła rodzina która zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Ojciec rodziny próbuje wyjaśnić sytuacje i pociągnąć do odpowiedzialności winowajców całej tragedii.
Mordercza skuteczność - Kill Ratio online
Misja w Europie Wschodniej agenta amerykańskiego który wciela się w pracownika z telekomunikacji. Agent CIA próbuje zapobiec politycznej prowokacji i jego celem jest porządek oraz stabilizacja.
Oczy matki / The Eyes of My Mother online
Na wsi zamieszkuje mama z córką która wpaja jej wiedzę na temat anatomii człowieka. Wszystko się zmienia i ich życie ulega zmianie po wizycie mężczyzny który wprowadza chaos w i ich życie i spojrzenie na świat dziewczynki diametralnie się zmienia.
Killing Salazar online
Wyspecjalizowana grupa ma za zadanie chronić bossa mafii. Okazuje się, że zostali wprowadzeni w błąd przez poprzedników i grozi im oraz szefowi niebezpieczeństwo.
Paterson online
Amerykański reżyser zrobił film który odbiega od norm obecnej kultury filmowej narzucanej przez krytyków. Główny bohater jest zwykłym kierowcą autobusu i prowadzi spokojne życie z ukochaną żoną oraz znajomymi przy wieczornym piwku.
Milczenie / Silence online
Dwóch księży podąża do Japonii do w celach misyjnych. Podczas pobytu okazuje się, że księża są prześladowani przez własne władze. Duchowni są przerażeni tym co dzieje się we wiosce i mają wątpliwości co do tego czy Bóg nad wszystkim czuwa.
Król Artur: Legenda miecza online
Młodzieniec Artur ze swoją ekipą i otrzymanym mieczem Excalibur próbuje walczyć wraz z buntownikami podążając za niejaką Gniewrą. Przygotowuje się do głównej walki z wielkim Vortigernem który zabił jego rodzinę i został królem. Czas zemsty nadszedł.
Obcy: Przymierze online
Na obcą planetę dociera statek. Załoga statku Przymierze dowiaduje się jednak, że trafiła do miejsca gdzie jest bardzo niebezpiecznie. Okazuje się, że jedynym obcym na planecie jest osoba która kiedyś uczestniczyła w podobnej misji i jako jedyna ocalała.
Wojna o planetę małp online
Ludzie mają konflikt z małpami i słynnym Cezarem. Ludźmi dowodzi pułkownik. Ludzie są bezwzględni dla małp i Cezar postanawia pomścić swoich. Dochodzi do walki pomiędzy dwoma przywódcami i ostatecznie wyjaśni się kto wyjdzie z tej wojny zwycięzcą.
Planetarium online
historia o siostrach które komunikują się z duchami. Podczas podróży po Europie docierają do Francji i spotykają reżysera filmowego. (Emmanuel Salinger). Kate I Laura pokażą mu swoje zdolności i zachwycą swoimi zdolnościami przy czym jego życie się zmieni.
Logan: Wolverine online
Wolverine postanawia podjąć się misji podążając za młodą kobietą i próbuje ocalić świat mutantów.
Stylistka / Personal Shopper online
bohaterka jest Amerykanką i w Paryżu spełnia funkcję stylistki znanej gwiazdy. Jej kariera stopniowo brnie w górę. Pewnego dnia stylistka ma okazje być w mieszkaniu swojej gwiazdy i pochłania ją przymierzanie kreacji Kary. Maureen oprócz zrobienia kariery we Francji ma jeszcze marzenie skontaktować się ze swoim zmarłym bratem.
Dalida. Skazana na miłość online
Piękna miss Egiptu, uzdolniona wszechstronnie i szukająca miłości doprowadziła do obłędu wielu mężczyzn. Sama postrzegana jest przez niektórych nieszczęśliwą osobą z tego względu, że nie ma kogoś kogo pokochała ze wzajemnością, wciąż przyciąga nie tych mężczyzn co by chciała.
Dzieciak rządzi online
Tim jako 17 latek ma młodszego brata. Tim czuje się zagrożony i jego pozycja w rodzinie ulega zmianie. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję. Jednak w trakcie okazuje się, że świat jest zagrożony przez pewien spisek. Postanawia połączyć siły z młodszym bratem i uratować świat oraz swoją rodzinę.
Me and the Alien online
chory mężczyzna z zespołem downa dostaje się do zespołu punkowego. Okazuje się, że jego popularność jest największa i wybucha zazdrość wśród osób należących do tego zespołu.
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: