logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Kong Wyspa Czaszki online
Ekipa naukowców wyjeżdża na niebezpieczną misję. Niestety na miejscu okazuje się, że pobyt na tytułowej wyspie może w każdym momencie stać się śmiertelnie niebezpieczny. Zaczyna się walka o życie.
Legion Straceńców / The Marine 5: Battleground online
Głównym bohaterem "Legionu Straceńców" jest były żółnierz, a obecnie ratownik medyczny który przeciwstawia się grupie bandytów na motocyklach. Walka będzie zaciekła ale celem ma być ochrona uczciwych ludzi.
Kill Your Friends online
„Kill Your Friends” to ekranizacja głośnej powieści pod tym samym tytule autorstwa J.Niven... Opowiada historię pewnego agenta z branży muzycznej, który ostatnio nie ma dobrej passy. Steven ostatnimi czasy raczej obserwuje sukcesy swoich znajomych po fachu, a sam nie może znaleźć nic, co wydałoby się bardziej popularne i przyniosło mu więcej gotówki... Steven jest odrobinę chciwy i zazdrosny, a to w połączeniu z częstym nadużywaniem alkoholu i narkotyków popycha go w ciemne otchłanie morderczych pomysłó... Film online z napisami.
Gorzkie zniwa / Bitter Harvest online
Film opowiada historię pewnej pary zakochanej w sobie bez pamięci. Czasy są bardzo trudne, gdyż ich życie przypadło w czasach Hołodomoru, czyli wielkiego głodu na Ukrainie, który pochłonął miliony istnień ludzkich i był wynikiem planowej gospodarki Stalina... Film online z napisami.
Buddymoon online
Na chwilę przed ślubem narzeczona rzuca pana młodego. Załamany chłopak ma na szczęście dobrego przyjaciela, który organzuje mu miesiąc miodowy w swoim towarzystwie. A wyprawa dwóch kumpli będzi prawdziwym roller- costerem.
Oślizgły Dusiciel / The Greasy Strangler online
Ronnie to zrzędliwy senior o lubieżnym spojrzeniu i nieskrywanej słabości do tłuszczu. Za dnia, odziany w obcisły sweterek, organizuje wraz z flegmatycznym synem wycieczki po zabitej dechami okolicy. W ich trakcie zajmuje się głównie obrażaniem zdezorientowanych uczestników. W nocy zaś zrzuca odzienie i pokryty smalcem grasuje po ulicach, dając upust swoim perwersyjnym żądzom. Rodzinne życie toczy się powoli w oślizgłym rytmie, do czasu gdy na jednej z wycieczek pojawia się Janet, piękna amatorka łysiejących panów z brzuszkiem. Między ojcem a synem rozpoczyna się...
Oślizgły Dusiciel online
Szalona komedia pokazująca drogę w rytmie bujającej muzyki DISCO ojca i syna. Wraz z nimi, a raczej krok w krok za nimi podąża maniak, który dusi niewinne osoby! Film online z napisami
Dedemin Fisi online
Tuż przed dokonaniem eutanazji pewnego mężczyzny, jego rodzina spotyka się w szpitalu. Niestety nie w celu pożegnania się z krewnym lecz aby podzielic między spobą spadek.
Na Fali 2 online
Cody to chłopak, dla którego całe życie to surfing. Marzy on, aby stać się członkiem słynnej w jego okolicy grupy surferów i z nimi pokonywać największe fale. Czy uda mu się wejść w ich kręgi i czy zmierzy się on z najbardziej niebezpiecznymi falami? Zobaczcie.
Logan Wolverine online
Logan Wolverine to ostatni film z serii o nietypowym bohaterze... W tej części nasz wspaniały Wolverine pokaże swoją ludzką twarz, gdyż nieuchronnie będzie tracił swoje nadprzyrodzone siły. Poznaje on jednak małą dziewczynkę, którą decyduje się opiekować. Film online z napisami.
Przyciaganie online
W jednym z miast rosyjskich niespodziewanie ląduje statek obcych. W trakcie tej katastrofy ginie wielu mieszkańców. Ci, którym udało się przeżyć to zjawisko, zaczynają egzystencjonalnie rozmyślać nad sensem swojego życia... Film online z napisami.
W pionie online
Stare legendy o bestii z Gévaudan prowokują młodego filmowca do podróży w kierunku pasterskiego departamentu Lozère na południu Francji.
Nadejdzie dzień online
Dramat opowiadający o codziennym życiu w sierocińcu, w którym tak mało jest miłości, a tak dużo brutalnej i oschłej rzeczywistości i walki o przetrwanie..
Ataud Blanco / White Coffin online
Ten argentyński horror opowiada przerażającą gonitwę matki za porywaczem swojej córki. Matka wkracza w bardzo niebezpieczne rewiry, które są coraz bardziej niebezpieczne z każdą minutą... Film online z napisami.
Cross Wars online
Meksykanie i Brytole tworzą niezły sojusz, bardzo są silni i trudno ich pokonać. Callan wraz ze swoimi współtowarzyszami, którzy uzbrojeni są po zęby stawia im czoła. Na szczęście ma całkiem potężny, magiczny amulet...
American Violence online
Znakomity thriller z Denise Richards w roli pani psycholog która musi dokonać bardzo ważnej decyzji która zadecyduje o życiu człowieka. Do niej należy ostatnie słowo - czy należy wymierzyć karę śmierci oskarżonemu o zabójstwo zbrodniarzowi. W tym celu pani doktor przeprowadzi ze skazańcem długą rozmowę, w której dowie się, że jego upadek moralny wcale nie był taki jednoznaczny i być może nie zasługuje on na pozbawienie życia.
Kara Bela online
Produkcja zatytułowana "Kara Bela" została w całości wyprodukowana w Turcji. Kudret to facet w średnim wieku którego niezbyt ciekawe życie całkowicie się zmienia podczas pozornie niewinnej wycieczki samochodowej. Mężczyzna będzie uczestniczył w zwariowanej walce o przetrwanie. W rolach pierwszoplanowych zobaczymy: Cengiz Bozkurt, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil, Cihan Ercan. W fotelu reżyserskim zasiadł Burak Aksak.
Zabierz mnie do domu / Take Me Home online
Mężczyzna po utracie pamięci próbuje odzyskać swoją tożsamość. Powraca do rodzinnego miasteczka i na nowo poznaje rodzinę swojej siostry bliźniaczki. Niespodziewanie mężczyzna zaczyna widzieć tajemnicze i przerażające rzeczy.
Chata - The Shack online
Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym...
Power Rangers - Film online
Power Rangers - ten jeden z najpopularniejszych seriali science fiction pamiętają z pewnością wszyscy, teraz czas na pełnometrażowy film. Grupa licealistów posiadających nadzwyczajne umiejętności łączy siły, aby ocalić planetę, która stoi u progu unicestwienia. Wrogie siły nadciągają z odległych krańców wszechświata i tylko współpraca piątki bohaterów jest w stanie uchronić ziemię. Kimberly (Różowa Wojowniczka), Trini (Żółta Wojowniczka), Jason (Czerwony Wojownik), Billy (Niebieski Wojownik) i Zack (Czarny Wojownik) muszą stanąć ramię w ramię jako Power...
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: