logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Liga Bogów / League of Gods online
Ekranizacja starej baśni chińskiej, która mówi o czasach kiedy pewien nowy król pod wpływem swojej złej kochanki, zaczął pastwić się nad swoim ludem. W obronie biednych ludzi stanęła trójka bożków..
Bez zarzutu / Irréprochable online
Constance jest już w średnim wieku i nagle traci pracę w agencji nieruchomości. Przez dłuższy okres czasu ne może sobie znaleźć nic innego. Okazuje się, że na prowincji może jednak los się do niej usmiechnie...
Ouija Narodziny zła online
Druga część bardzo znanaego horroru, w którym grający w tajemniczą gre Ouija będą musieli stawić czoła złu, które wyzwolili w trakcie seansu spirytystycznego...
Zwierzęta nocy / Nocturnal Animals online
Ex- mąż wysyła swojej byłem żonie powieść jego autorstwa. Nie wydał jeszcze tej książki, także ona jest pierwszą osobą, która czyta rękopis.. Tekst jest bardzo brutalny i realny...
Płoną płoną płoną / Burn Burn Burn online
Spełnić ostatnią wolę swojego najbliższego przyjaciela trzebą wykonać. Osttanim marzeniem Dana, który został niedawno skremowany było wyruszyć poraz ostatni w podróż z grupką swoich przyjaciół... Jego znajomi wynajmuj azdezelowanego kombi Volvo i wyruszają w podróż... Muszą odnaleźć godne miejsce, gdzie zostawią prochy swojego przyjaciela..
Sadako v Kayako online
Nie byłoby J-horroru bez "Kręgu" i "Klątwy Ju-on". Każdy z tych tytułów doczekał się wielu kontynuacji i przeróbek - najwyższy czas, by mroczne bohaterki obu filmów starły się ze sobą nawzajem. To więcej niż spotkanie dwóch żądnych ofiar demonów: to mrożąca krew w żyłach rozgrywka między prawdziwymi legendami japońskiego kina. Historia zaczyna się niewinnie - dwie nastolatki, Natsumi i Yuri, kupują stary odtwarzacz VHS, żeby przegrać stare nagranie rodziców na cyfrowy nośnik. Jak się okazuje, w środku jest już kaseta - z doskonale znaną...
Bem Cosados online
Heitor to weselny kamerzysta, który żyje od wesela do wesela. Na jednej z takich imprez poznaje on piękna, jednakże bardzo zbuntowaną Penelope. Ma ona bzika na punkcie swojeg ex-kochanka, który niebawem ma się ożenić ze swoją nową kobietą. Penelope za wszelką cenę nie chce dopuścić do tego małżeństwa.
Światło między oceanami online
Tom Sherbourne pracuje jako latarnik na bezludnej wyspie w okolicach Australii. Pełni on tam dyżur wraz ze swoją żoną, z która starają się o dziecko. Jego żona kilkukrotnie już poroniłą i wiele miesięcy ich prób nie mogłó znaleźć odzwierciedlenia w ciąży. Pewnego dnia do ich wyspy przybija łódź, na której pokładzie znajdują martwego mężczyznę i żywe niemowle. Oboje wbrew wielu obawom postanawiają przyjąć dziecko i zająć się nim jako swoim. Mija pewien czas bezstroskiego wychowania, gdy okazuje się, że pewna kobieta, potencjalna matka, szuka swojego męża...
Underworld Wojny krwi online
Selene walczy, by zakończyć wojnę między klanem Lykanów a frakcją wampirów, która ją zdradziła.
Operacja Avalanche / Operation Avalanche online
Kilkoro napalonych na dowody naukowe lądowania na księżycu naukowców postanawia cofnąć się w czasie, aby przeprowadzić eksperyment lądowania na księżycu tylko że w laboratoryjnych warunkach... Film online z napisami.
Train to Busan / Zombie express / Boo-san-haeng online
Jeśli podobał wam się World War Z z Bradem Pittem, a przede wszystkim idea szybkonogich zombiaków, to z pewnością i Train to Busan ma szansę przypaść wam do gustu. W Korei Południowej wybucha epidemia wirusa-zombie. Pasażerowie pociągu jadącego z Seulu do Busan będą próbowali przetrwać niebezpieczeństwo.
Wzburzenie / Indignation online
Lata 50-te XX wieku... Marcus, to młody żydwoski mężczyzna, który ucieka z New Jersey, bo tam czeka go jedynie praca w rzeźni, albo służba wojskowa... Ucieka do miasta Ohio, gdzie zaczyna nauke na miejscowej uczelni. Tam poznaje Olivię, w której zakochuje się bez pamięci...
The Snare online
Troje studentów zostaje uwięzionych przez nadprzyrodzone moce na ostatnim piętrze domku letniskowego.
FirstBorn online
Życie młodej pary zostaje zdruzgotane, gdy narodzinom pierwszego dziecka towarzyszą przerażające istoty.
Swallows and Amazons online
Dwie dziecięce grupy prowadzą swoistą wojnę o władanie nad wyspą na środku jeziora.
7.19 online
W największym mieście świata, jakim jest Mexico City dochodzi do wielkiego trzęsienia ziemi. W wyniku tej katastrofy pod zwałami budynków zostaje uwięziona grupa ludzi. Mają oni różne życiorysy, jednakże łączy ich jeden cel - wydostać się żywy z tego piekła.
Entre Idas e Vindas online
Gdy ich samochód psuje się w drodze do São Paulo, ojciec i syn korzystają z propozycji podwózki w towarzystwie czterech pięknych telemarketerek.
Amityville Exorcism online
Tym razem niesławny dom opętuje niewinną jak lilia córkę właścicieli. Oczy domowników z nadzieją kierują się w stronę tajemniczego księdza ruszającego do walki z demoniczną siłą czyhajacą w domu.
Sin Filtro online
Wizyta u chińskiego znachora uzmysławia pewnej kobiecie, że jej cierpienia powoduje nagromadzona złość. Jedyne lekarstwo? Uwolnić wszystkie emocje bez względu na skutki.
A Violent Prosecutor online
Byun Jae-wook jest porywczym prokuratorem znanym ze swojej pasji do odkrywania prawdy. Niestety, kiedy jeden z jego podejrzanych zostaje zamordowany, skazują go na 15 lat.
1234567>>>>|
© 2017 Filmy z cda i z zalukaj online / Online: